Każdy rodzić, w domu którego mieszka mały budowniczy, który to uwielbia układać z klocków różnorodne struktury, powinien sprawić mu niesamowitą radość obdarowując go wyjątkowymi, drewnianymi klockami Tegu. Ta niezwykle ciekawa oraz kreatywna zabawka, potrafi zapewnić wiele godzin radosnej oraz bardzo twórczej zabawy.

Jak powstały drewniane klocki magnetyczne?

Te niezwykle ciekawe zabawki zostały zaprojektowane przez braci Will i Chris Haughey. Otóż wpadli oni na pomysł, żeby w dotychczasowe, drewniane klocki uwielbiane przez tysiące dzieci tchnąć w trochę nowoczesności. W taki oto sposób powstały innowacyjne klocki, które to posiadają w sobie magnesy, dzięki czemu tworzone przez dzieci konstrukcje dają niespotykane dotąd możliwości oraz pomagają w poznawaniu praw fizyki.

Każdy z tych klocków posiada certyfikat FSC i jest wykonany z jednego kawałka drewna, w środku którego ukryty jest magnes. Te tajemnicze klocki pozwalają tworzyć niesamowite konstrukcje 3D, dając przy tym wiele radości oraz pobudzając pomysłowość i kreatywność dziecka.

Polecamy:

Dzięki tym pomysłowym klockom każdy maluch może pozwolić sobie na układanie różnorodnych przestrzennych struktur. Samodzielnie zbudowany samolot czy samochód, dzięki wbudowanym magnesom nie rozpada się w ruchu, nawet podczas bardzo intensywnej zabawy.

Klocki te pobudzają w każdym dziecku wyobraźnię i kreatywność oraz rozwijają twórcze myślenie oraz sprawność manualną. Mogą się nimi bawić dzieci już od pierwszego roku życia. I co najważniejsze klocki te są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu służą niezawodnie przez długi czas.