Prezent dla 4 latka powinien wpłynąć na jego zadowolenie i chęć poznania nowych rzeczy. Wybranie najlepszej zabawki nie będzie łatwym zadaniem, dlatego warto poznać ciekawe rozwiązanie, jakie dają przybijanki Djeco. Czym charakteryzują się te zabawki? Jakie zalety dadzą dziecku podczas zabawy?

Przybijanki Djeco

Jedną z ciekawszych propozycji jest sprawienie 4 latkowi prezentu w postaci przybijanki Djeco. Ciekawym zestawem jest przybijanka Djeco pojazdy, która pozwala dziecku zbudować pojazd według jego pomysłu i przybić go do tablicy korkowej.


Innym równie oryginalnym rozwiązaniem będzie przybijanka rakiety Djeco, gdzie dziecko buduje własną rakietę. Taka zabawa wpłynie na rozwój kreatywności i wyobraźni malucha, zachęcając do rozwijania pasji i żądzy przygód małego człowieka.


Dla ciekawego świata malucha doskonale nada się także przybijanka Djeco Zawody. Jest to zestaw do tworzenia postaci donoszących się do danych zawodów. Dziecko może skorzystać z tablicy korkowej, pinezek i drewnianego młoteczka, a także kart-wzorników do tworzenia postaci.
Dziecko lubiące przyrodę i naturę z pewnością zachwyci się przybijanką Projektowanie Ogrodu. Są to w pełni bezpieczne zestawy dla dziecko od czwartego roku życia. Starsze dzieci także z chęcią pobawią się takimi kreatywnymi zestawami, dlatego zabawka posłuży nawet przez kilka lat.

Dostępne przybijanki Djeco:

Firma Djeco

Firma Djeco powstała w 1954 roku w Paryżu. Już od dziesiątek lat zajmuje się produkcją gier i zabawek dla dzieci i młodzieży. Oferowane produkty cieszą się sporym zainteresowaniem i często znajdują się na wystawach europejskich. Inspiracją dla takich zabawek stała się przyroda i świat, który nas otacza. Producent dostosował asortyment do dzieci w każdym przedziale wiekowym, dbając o ich edukację i rozwjów kreatywności.
Znakiem firmowym Djeco jest zielony gekon, który ma za zadanie symbolizować siłę i związek z przyrodą. Zabawki są niezwykle oryginalne i zachwycają dzieci w wielu krajach. Funkcje edukacyjne są sporą zaletą także dla rodziców, którzy pragną od najmłodszych lat pokazywać dziecku otaczający nas piękny świat i naturę.

Przybijanki Djeco będą doskonałym rozwiązaniem na prezent dla 4 latka. Wspólna zabawa i poznawanie przyrody nawet w domu może sprawiać frajdę.