Symfonia pulpit dyrygenta marki B. Toys to muzyczna zabawka dla maluszków w wieku 3 do 13 lat. Daje dzieciom możliwość rozwijania zdolności muzycznych i utrwala zamiłowanie do śpiewu. To dobry pomysł na prezent dla dziecka.

Radość dziecka i nauka w jednym
Symfonia pulpit dyrygenta marki B. Toys to zabawka, która sprawi każdemu dziecku mnóstwo radości, a rodzicom da okazję do rozwijania zdolności muzycznych ich pociech. Symfonia posiada kolorowe elementy, dzięki czemu wizualnie jest atrakcyjna dla dzieci w różnym wieku. Co ciekawe, można ją kupić w wielu wersjach, takich jak np. wersja rockowa dla starszych dzieci i mniejszy model symfonii – w sam raz dla maluszków.

Polecane zabawki dla dzieci w różnym wieku
Specjaliści wskazują, że warto kupować dzieciom zabawki, które pozwalają na rozwój mowy i uczą koncentracji. Dlatego dobrym zakupem jest symfonia pulpit dyrygenta, która posiada 13 różnych odgłosów instrumentów i 15 utworów do wyboru. Daje to dziecku wiele możliwości komponowania muzyki i sprawia, że dobra zabawa trwa jeszcze dłużej.

Dzięki ustawianiu na pulpicie symfonii figurkom różnych instrumentów można otrzymać ciekawe odgłosy i efekty. W ten sposób dziecko słyszymy jeden z 15 znanych utworów muzycznych (np. V Symfonia, Dla Elizy, Marsz Gladiatorów itp.). Zaletą jest fakt, że są one wykonywane przez te instrumenty, na których w oryginalne je grano, co pozwala dziecku na poznanie tajników muzyki. Dodatkowo może się ono cieszyć dobrą zabawą z uwagi na zastosowane instrumenty dęte drewniane, blaszane, perkusyjne, a także smyczkowe i klawiszowe. Dziecku uczy się i rozwija, poznając tajniki muzyki.

Symfonia dostępna jest w trzech wariantach:
Symfonia – pulpit dyrygenta Symphony in B. B. Toys
Symfonia wersja rockowa ROCKESTRA B. Toys
Symfonia pulpit dyrygenta SYMPHONY B. Toys