Wspólna zabawa z dzieckiem jest niezwykle ważna dla jego rozwoju i nauki nowych rzeczy. Popularną marką zabawek jest Jabadabado, która tworzy niepowtarzalne produkty z dziecięcych marzeń.

Jabadabado jest firmą szwedzką istniejącą od 1993 roku. Zajmuje się projektowaniem i produkowaniem zabawek drewnianych oraz elementów wyposażenia pokoju dziecka. Tworzone produkty wyróżniają się niesamowitym designem, ciekawymi kolorami i wytrzymałością. Zabawki są motywacją dla dziecka do kreatywnej zabawy. Edukacyjne zabawki z pewnością docenią także rodzice, którzy pragną pobudzać wyobraźnię swojej pociechy. Produkty tej firmy są godne polecenia i cieszą się sporym zainteresowaniem.

Zabawki dla dzieci powinny wpływać na ich zadowolenie i chęć nauki nowych rzeczy. Wśród oferty firmy znaleźć można ciekawe produkty, które pokochają maluchy;

  • Drewniany garaż i wielopoziomowy parking dla aut Jabadabado – mały fan motoryzacji z pewnością doceni takie zabawki, które umożliwią mu doskonałą zabawę ulubionymi autkami. Garaż wykonano bardzo starannie, a zabawki tego typu wpływają na rozwijanie cierpliwości i koncentracji dziecka.
  • Drewniana lodziarnia na kółkach – wózek Jabadabado – to zabawka doskonała zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Dzięki niej maluch będzie ćwiczył motorykę, nakładając misiom i lalkom lody na patyku lub w kulce. To zestaw kreatywny, który dopasuje się do wnętrza pokoju, bardzo ładnie go uzupełniając.
  • Drewniana kolejka Jabadabado – to idealny pomysł na prezent dla przedszkolaka. To zabawka klasyczna dla każdego malucha lubiącego nowe przygody. Zestawy z drewna posiadają dodatkowe elementy, jak np. drzewka, budynki, znaki drogowe, które pozwolą stworzyć dziecku kolejkę z jego marzeń. Nieprędko dziecko się nią znudzi, gdyż zapewnia wiele atrakcji i pobudza kreatywność przedszkolaka.
  • Drewniana ciężarówka ze zwięrzętami Jabadabado – w zestawie znajdziemy zwierzątka takie jak; owce, świnkę, kota, psa, czy konia. Zwierzęta hodowlane są zazwyczaj ulubionymi zwierzątkami każdego malucha. Wysoka jakość drewnianych elementów sprawia, że zabawka posłuży dziecku przez długi czas. Bezpieczna zabawa to podstawa, a zbudowanie własnego wiejskiego gospodarstwa będzie dla dziecka niesamowitą przygodą.

Zabawki Jabadabado nie tylko atrakcyjnie się prezentują, ale zwłaszcza rozbudzają wyboraźnię dziecka, które zyskuje możliwość uczenia się nowych rzeczy. Drewniane konstrukcje są w pełni bezpieczne, co jest dodatkową zaletą zabawek tej marki.